Szkolenia językowe dla firmszkoła mix zdjec.pngInstytut powstał z pasji do nauczania, poznawania innych kultur i poszerzania horyzontów. Znajomość języków obcych nie tylko usuwa bariery w rozmowach prywatnych i biznesowych, ale także pozwala rozwijać karierę na skalę międzynarodową. Umożliwia uzyskania pracy na całym świecie, ale przede wszystkim daje poczucie wolności i rozwija nas nie tylko intelektualnie, ale także mentalnie.

Nasz Instytut oferuje naukę na podstawowych poziomach (A1-B2), jednakże specjalizujemy się w prowadzeniu kursów na najbardziej zaawansowanych poziomach, obejmujących także język specjalistyczny jak: prawniczy, medyczny, księgowy etc., oraz przygotowanie do międzynarodowych certyfikatów.

Jeśli chcą Państwo przekonać się o naszych umiejętnościach i kompetencjach, przeprowadzimy szkolenia pokazowe - gratis w Państwa firmie.

Program nauczania zostanie dostosowany do potrzeb Państwa firmy oraz obszaru zainteresowania i działania.

Oprócz regularnych lekcji oferujemy dla naszych klientów gratis:
- warsztaty i konwersacje językowe, tematyczne odbywające się cyklicznie w siedzibie naszego Instytutu w Chorzowie,
- materiały do nauki w formacie PDF,
- opiekę metodyczną.


Nasza kadra to wyspecjalizowani wykładowcy z ponad 20 letnim doświadczeniem, nie tylko naukowym, ale przede wszystkim praktycznym. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywali podczas licznych podróży naukowych oraz pobytów zagranicznych. 
Język angielski
Metoda Callana
Język niemiecki Język francuski Język włoski
  Asia na strone.jpg Daniluk na stronę.jpg wysoczanska na stronę.jpg Asia na stronę.jpg
   mgr Joanna Nałęcz mgr Jolanta Daniluk  mgr Ilona Wysoczańska  mgr Joanna Zając

               

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.