Oferta dla firmdotacje unijne dla mśpZapraszamy serdecznie osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz firmy z sektora MŚP na dofinansowane z dotacji unijnych kursy języków obcych oraz szkolenia specjalistyczne, językowe.

Specjalnie dla Państwa przygotujemy program kursów , dostosowany do poziomu znajomości danego języka  obcego oraz Państwa potrzeb.
Dofinansowanie dotyczy:
  • kursów grupowych na wszystkich poziomach językowych
  • kursów indywidualnych na wszystkich poziomach językowych
  • kursów z elementami języka specjalistycznego ( biznesowy, prawniczy, medyczny, etc.) - warsztaty praktyczne.

Dofinansowanie z UE w większości przypadków to aż 80% wszystkich kosztów.

Projekt jest skierowany do właścicieli, wspólników, partnerów, kadry zarządzającej i pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw województwa śląskiego, zatrudnionych na umowy o pracę oraz na umowy cywilno-prawne.

Zadzwoń do nas lub zapisz się on-line na spotkanie informacyjne!
szkoła mix zdjec.pngInstytut powstał z pasji do nauczania, poznawania innych kultur i poszerzania horyzontów. Znajomość języków obcych nie tylko usuwa bariery w rozmowach prywatnych i biznesowych, pozwala rozwijać karierę na skalę międzynarodową, uzyskać pracę na całym świecie, ale przede wszystkim daje poczucie wolności, rozwija nas nie tylko intelektualnie, ale także mentalnie.

Nasz Instytut oferuje naukę języków obcych na podstawowych poziomach ( A1-B2 ), jednakże specjalizujemy się w prowadzeniu kursów na najbardziej zaawansowanych poziomach językowych, obejmujących także język specjalistyczny jak : prawniczy, medyczny, księgowy etc. oraz przygotowanie do miedzynarodowych certyfikatów językowych.

Jeśli chcą Państwo przekonać się o naszych umiejętnościach i kompetencjach , przeprowadzimy lekcję pokazową - gratis w Państwa firmie.

Program nauczania zostanie dostosowany do Państwa potrzeb oraz obszaru zainteresowania i działania.

Oprócz regularnych lekcji oferujemy dla naszych klientów gratis :
- warsztaty i konwersacje językowe, tematyczne odbywające się cyklicznie w siedzibie naszego Instytutu w Chorzowie.
- materiały do nauki w formacie pdf
- opiekę metodyczną


Nasza kadra to wyspecjalizowani wykładowcy z ponad 20 letnim doświadczeniem, nie tylko naukowym a przede wszystkim praktycznym. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywali podczas licznych podróży naukowych oraz pobytów zagranicznych. Oto główni lektorzy:Język angielski
Język hiszpański
 
Język angielski
Metoda Callana
Język niemiecki Język francuski Język włoski
Adam na strone.jpg Asia na strone.jpg Daniluk na stronę.jpg wysoczanska na stronę.jpg Asia na stronę.jpg
 dr Adam Pluszczyk  mgr Joanna Nałęcz mgr Jolanta Daniluk  mgr Ilona Wysoczańska  mgr Joanna Zając

               

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.