NiemieckiDaniluk na stronę.jpgmgr Joanna Daniluk

Hallo! Nazywam się Jolanta Daniluk. Jestem magistrem Filologii Germańskiej, doświadczonym nauczycielem, czynnym zawodowo. Uczę młodzież licealną i przygotowują do matury z języka niemieckiego.  Kontakt z językiem niemieckim miałam nie tylko na studiach, lecz także podczas mojego 9-letniego pobytu w Niemczech. W Aufbaugymasium w Meersburgu nad Jeziorem Bodeńskim szlifowałam mój język, gdzie z pomyślnym wynikiem zdałam maturę niemiecką. 

Poznawanie ludzi, ich kultury i języka było dla mnie ogromnym doświadczeniem i prawdziwą przyjemnością. 
Moim dodatkowym doświadczeniem zawodowym była także praca na stanowisku lektora języka niemieckiego, tzn. prowadziłam kursy dla firm oraz lektoraty dla studentów.
Za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej oraz za działalność na rzecz środowiska lokalnego otrzymałam kilkukrotnie Nagrody Dyrektora Szkoły oraz Prezydenta Miasta.
Jestem osobą posiadającą dobry kontakt z młodzieżą i dorosłymi, otwarta na nowe doświadczenia, posiadam zmysł organizacyjny. Interesują mnie podróże, gotowanie i florystyka.
Drogi słuchaczu, uwierz mi, że nauka języka niemieckiego może być przyjemna!
„Deutsch macht Spaß”! Tschüs ☺

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.