Francuskiwysoczanska na stronę.jpgmgr Ilona Wysoczańska

Romanista, z francuskim i Francją związana od dzieciństwa. Zdobywała wiedzę i rozwijała umiejętności nie tylko na studiach, ale także wielokrotnych pobytach i stażach językowych we Francji np. na Uniwersytecie w Besancon, w Paryżu - Sorbona, Sevres-Międzynarodowe Centrum Pedagogiczne,
Zdobyła dwa stopnie specjalizacji językowej , uprawnienia metodyka oraz egzaminatora DELF/DALF studiując i zdając egzaminy we Francji i w Polsce; oraz  na studiach dziennikarskich na Uniwersytecie Śląskim wybierała tematykę Francji i krajów frankofońskich.
Posiada rozległe doświadczenie zawodowe ucząc z wielkim zaangażowaniem w szkołach średnich, uczelniach np. : w Wyższej Szkole Administracji i Ekonomii, Politechnice Śląskiej, Alliance Francaise, szkołach językowych.
Wielokrotnie organizowała wyjazdy do Francji, a także obozy językowe do Antibes.
Jej celem było i zawsze będzie nauczyć języka francuskiego, a ścislej - komunikacji, poczuć zapachy Francji, aby uczący się mieli satysfakcję ze zdobywania kompetencji językowych i cieszyli się zdobytymi umiejętnościami.
Uważa,że każdy może nauczyć się języka obcego, potrzeba trochę cierpliwości i odrobinę ciekawości, a wszystko się uda.
Bonne chance et bon courage.
 

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.