Nauka języka francuskiegoKurs indywidualy

Odbywa się w formie korepetycji i jest ściśle dopasowany tematycznie do potrzeb klienta, dlatego właśnie jest to świetne rozwiązanie dla słuchacza, który chce, by nauka języka francuskiego przebiegała w dostosowanym do niego tempie i stylu.

Nauka języka francuskiego jest bardzo dobrą inwestycją we własną przyszłość. Jest on jednym z najczęściej używanych na całym świecie. Obok angielskiego jest najbardziej pożądanym przez polskie firmy outsourcingowe.


Korzyści wynikające z nauki języka francuskiego "face to face":
- możliwości przygotowania programu i tempa wprowadzania nowego materiału do możliwości słuchacza, - całkowite skupienie lektora na słuchaczu,
- szybsza weryfikacja błędów,
- przekaz wiedzy adaptowany do indywidualnych upodobań,
- szybsze przyswojenie wiedzy przez słuchacza.Nauczanie języka francuskiego w formie zajęć indywidualnych obejmuje przygotowanie do:

matury na wszystkich poziomach, przygotowanie do certyfikatów międzynarodowych, korepetycje szkolne, przygotowanie specjalistyczne np. biznesowe, prawnicze, medyczne itd., przygotowanie do egzaminów magisterskich i doktoranckich, konwersacje indywidualne.Termin zajęć ustalany jest indywidualnie według dyspozycyjności lektora oraz słuchacza.Oferta naszej chorzowskiej placówki obejmuje pakiet godzin ważnych czasowo.

Cena każdego pakietu jest ustalana według indywidualnych potrzeb ,na które składa się:
-ilość godzin,
-pora dnia,
-poziom językowy zainteresowanego.

* Ze względów metodycznych zalecamy, aby jedno spotkanie trwało min.: 1,5h (2x 45 minut). 
Co wiecej nasza oferta przewiduje zniżki:

10% dla:

słuchaczy zapisujacych sie na zajęcia poranne od 8.00 do 15.00

5 % dla:
naszych regularnych słuchaczy, po roku nauki
uczniów i studentów
emerytów i rencistów
dla pracowników firm partnerskich.Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.