WłoskiZapraszamy serdecznie do zapisów na kurs : Poziom A 1 podstawowy

 

Sprawdż wiecej
Liczba godzin : 18 x 45 min

Zajęcia: 1 x 90 minut tygodniowo, czwartek godz. 17.30 - 19.00

Data rozpoczęcia:
15.11.2017 - 24.01.2018 ( obecny semestr).

Zajęcia 2 x 90 minut tygodniowo, poniedziałek i środa godz. 
20.11.2017
Prowadząca :
mgr Joanna Zając

Zakres programowy :
przygotowanie do certyfikatu CILS , 

Cele kursu:
• Pobudzanie motywacji do nauki języka;
• Rozwijanie możliwości słuchowych i artykulacyjnych oraz pamięci;
• Rozwijanie czterech sprawności językowych na poziomie podstawowym;
• Poznawanie słownictwa związanego z otoczeniem słuchacza i jego codziennymi
czynnościami.
Przewidywane efekty kształcenia po ukończeniu kursu:
Kształcone sprawności językowe:
SŁUCHANIE: wypowiedzi, dialogów, informacji zawierających podstawowe słownictwo, wyrażeń dotyczących własnej osoby, rodziny, najbliższego otoczenia, gdy mówi się wolno i wyraźnie.
CZYTANIE: krótkich, prostych tekstów, informacji, nazw, prostych zdań, np. w ogłoszeniach, na plakatach lub w katalogach.
PISANIE: krótkich prostych tekstów, np. pozdrowienia z wakacji; wypełnianie formularzy z danymi osobowymi, narodowością, adresem, np. w hotelowym formularzu meldunkowym lub formularzu wizowym.
MÓWIENIE: porozumiewanie się w prosty sposób pod warunkiem, że rozmówca jest przygotowany na powtórzenie wypowiedzi w wolniejszym tempie, i ma pomóc w sformułowaniu wypowiedzi. Zadawanie i odpowiadanie na pytania dotyczące życia codziennego, podstawowych potrzeb lub znanych tematów. Użycie prostych zwrotów i zdań przy opisie miejsca zamieszkania i pochodzenia, rodziny, pracy, znajomych.


Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.