Angielski dla zaawansowanychKorzystając z oferty naszej szkoły, uczniowie mogą wynieść swoją wiedzę i umiejętności na zdecydowanie wyższy poziom.

Angielski dla zaawansowanych znacznie usprawnia komunikację, pozwalając na dokładne wyrażenie swoich myśli lub przekonań w języku obcym. Są to umiejętności bardzo przydatne, zarówno podczas spotkań towarzyskich, jak i biznesowych.

Lekcje języka angielskiego dla zaawansowanych opierają się na komponowaniu złożonych wypowiedzi ustnych oraz pisemnych. Podejmowane tematy są abstrakcyjne, bazują na emocjach, planach i uczuciach. Stawiany jest duży nacisk na płynność komunikacji, a także spontaniczne komponowanie wypowiedzi. Praca opiera się na długich i trudnych tekstach, będących wyzwaniem dla uczniów.

Nasze zajęcia z angielskiego przeznaczone są dla osób znających podstawy języka i pragnących dalej rozwijać swoją wiedzę. Umożliwiamy osiągnięcie poziomu upper-intermediate. Podczas zajęć rozwijany jest zasób słownictwa i intuicja językowa.

W toku kursu języka angielskiego dla zaawansowanych umiejętności rozwijane są na płaszczyźnie czterech podstawowe sprawności:

  • czytanie: długich i skomplikowanych tekstów podejmujących abstrakcyjne zagadnienia,
  • słuchanie: w oparciu o wypowiedzi i dialogi, opierających się na skomplikowanych słownictwie i trudnych tematach,
  • mówienie: swobodne wyrażanie swoich myśli, przekonań i emocji,
  • pisanie: tworzenie tekstów na dowolny temat, zarówno krótszych np. zaproszenie czy informacja, jak i dłuższych np. rozprawek czy opowiadań.

Cele kursu:

  • motywowanie uczniów do nauki,
  • praca nad dalszym rozwijaniem umiejętności ucznia,
  • dalsze rozwijanie możliwości słuchowych, artykulacyjnych i pamięci,
  • rozwijanie czterech sprawności językowych na poziomie zaawansowanym,
  • dalsze poznawanie słownictwa i ćwiczenie jego praktycznego użycia.

Na naszym kursie języka angielskiego dla zaawansowanych można się nauczyć swobodnego posługiwania się językiem obcym w codziennym życiu, na przykład w trakcie pracy za granicą lub kontaktów z obcokrajowcami. Można się także nauczyć posługiwania wypowiedziami zbudowanym na wysokim poziomie.


               

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.